Ücretsiz Firma Ekle
Bıçak Elektronik 
(312) 446 68-26
(312) 446 68-27
(312) 446 20-25
(312) 446 13-31
Reşit Galip Caddesi No: 32/1 Gaziosmanpaşa
Çankaya / Ankara

HAKKIMIZDA

  Biz dürüst, kararlı, programına bağlı, sorumluluğunun farkında ve müşterilerinin koşulsuz mutluluğunu esas alan bir takımız.Bugün geldiğimiz noktada bize inanan ve güvenen müşterilerimizin katkılarının bilincindeyiz. İşimizi seviyoruz ve bulunduğumuz yerden daha ileriye gitmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu çalıştığımız alanın en iyilerinden olmak demektir. Dünya standartlarında bir işletmecilik hedefimizdir. Öğrenmeyi seviyoruz.

  En iyi teknolojileri kullanmak ve kullandırmak daima hizmetimizin bir parçası olacaktır.Hem iş hem özel yaşamımızda sevgi ve saygının örnek temsilcileri olarak kalmak en büyük emelimizdir. İnsanın yaşadığı ve çalıştığı mekanda sağladığımız güvenlik duygusu, kolay iletişim ve bilgiye ulaşma kanallarının sorumluluğunu taşımaktan gurur duyuyoruz. Gülümseyen bir yüzün bizde yarattığı coşkunun Dünya'da hiçbir şeyle ölçülemeyeceğini biliyoruz. Daima güleryüzlü kalacak, çevremizde gülümseyen insanların olması için gereken her şeyi yapacağız.

  Problemlerin ve olumsuzlukların da olduğu bir dünyada her şeye olumlu ve çözümleyici yaklaşmak temel felsefemizdir. Bu bakış açımızla paranın alabileceklerinden fazlasına ve alamayacaklarının hepsine sahip olacağımıza inanıyoruz.

  İşte bütün bu nitelikleri korumak ve geliştirmek bundan böyle temel çizgimizi oluşturacaktır.

  VİZYONUMUZ

  "Biz gelecek 10 yılda Türkiye'nin çağdaş ve modern insanının, yaşadığı ve çalıştığı mekanda, güven, huzur ve rahatlığı hissetmesini sağlayacak, onu çağın bilgisine ulaştıracak ileri teknolojiyi uygulayan üretim, servis , bakım, montaj ve elektro-mekanik bina donanım ağını inşa eden bir lider şirketler topluluğu olacağız."

  MİSYONUMUZ

  "Toplumun daima gözü ve kulağı olacak, güvenliğini sağlayacak çağın en ileri teknolojisinin taşıyıcısıyız."

  bicak elektronik özgeçmişi

  BIÇAK Elektronik, 1975 yılında başta televizyon tamiri olmak üzere elektrikli ve elektronik aletlerin onarım ve bakımı için Ankara'da kurulmuş bir firmadır.

  Ülkemizde 1980'li yıllarda tek kanal TV yayınından çok kanal TV yayınına geçilmesi ve TV yayınlarının uydular aracılığıyla yapılmasına başlanıldı. Bu yayınların sayısında ve yayın şekillerinde inanılmaz boyutlarda değişimler ve hızlı gelişmeler yaşandı. Bıçak Elektronik, bu dönemde çalışma alanlarını genişleterek Uydu TV sistemlerindeki teknolojik gelişmelere adapte olarak kendi alanındak öncülük rolünü üstlenmiştir.

  Bıçak Elektronik, uluslararası standartlarda malzeme üreten tanınmış firmalardan ithalat yapmaktadır. Finlandiya RF TUOTE OY, İspanya FAGOR firmalarından uydu Analog ve Dijital Headend Sistemlerini; Almanya ANKARO, Lituanya TERRA, İsviçre AXING firmalarından Dağıtım sistemlerinde kullanılan elemanları; İspanya GOLMAR firmasından Görüntülü ve telefonlu bina konuşma sistemlerini; İspanya INGENERIA DE CONTROL JCM firmasından Access kontrol ve güvenlik sistemlerini; İspanya PUJOL firmasından bari er ve otomatik garaj kapı sistemlerini alarak bu markaların Türkiye distribütörlüğü ve temsilciliğini de yürütmektedir.

  Bıçak Elektronik A.Ş., kalite ve en son teknoloji uygulamasından taviz vermeden hizmet etmenin sorumluğunu bilen, sektöründe lider bir kuruluş olmaya devam edecektir.

  bicak elektronik hedefler

  Bıçak elektronik değerlerimiz Müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak ve zamanında karşılamak
  Bıçak elektronik değerlerimiz Sektörün yeni teknolojileri en kısa zamanda uygulayan öncü kuruluş özelliğinin sürekliliğini sağlamak
  Bıçak elektronik değerlerimiz Çalışma alanlarımızı genişletmek, daha çok firmanın temsilciliğini almak
  Bıçak elektronik değerlerimiz Kalite ve fiyat olarak diğer firmalardan daha fazla tercih edilen bir piyasa pozisyonuna geçmek
  Bıçak elektronik değerlerimiz Çalışma verimliliğini ve üretkenliği istikrarlı kılarak tüm ekonomik şartlar altında sağlıklı işleyen bir organizasyon yaratmak
  Bıçak elektronik değerlerimiz Müşteriye hizmetten keyif alan, arkadaşlık ilişkileri çok iyi, şirket değerlerini ve hedeflerini gerçekleştirmeye çalışan profesyonel bir takım çalışmasını hayata geçirme.
  bicak elektronik değerlerimiz

  Bıçak elektronik değerlerimiz Dürüstlük Bıçak elektronik değerlerimiz Topluma hizmet Bıçak elektronik değerlerimiz Sadakat Bıçak elektronik değerlerimiz Çalışkanlık
  Bıçak elektronik değerlerimiz İnsana saygı Bıçak elektronik değerlerimiz Duyarlılık Bıçak elektronik değerlerimiz Sürekli gelişim Bıçak elektronik değerlerimiz Yenilikçilik
  Bıçak elektronik değerlerimiz Müşteri odaklılık Bıçak elektronik değerlerimiz Adalet Bıçak elektronik değerlerimiz Kararlılık Bıçak elektronik değerlerimiz Güvenilirlik
  Bıçak elektronik değerlerimiz Aile bütünlüğü